Home INFO Му преседнал одморот: Македонски автомобил заврши во море во Грција (фото)

Му преседнал одморот: Македонски автомобил заврши во море во Грција (фото)

реклама:Лето во Банско

Автомобил со скопски регистарски таблички паднал во море во Неа Каликратија, соседна Грција.

Фотографиите од несреќата масовно се споделуваат на социјалните мрежи, со апел за задолжително користење на рачната кочница на автомобилите.

За среќа, нема повредени!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------