Home INFO На неа потрошил милиони: Еве кој е партнерот на Сораја!

На неа потрошил милиони: Еве кој е партнерот на Сораја!

реклама:Лето во Банско

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна се породи и на свет го донесе син на кој му даде името Кан.

Иако пред бременоста но и сега е активна на социјлните мрежи, таа никогаш нема објавено фотографија од својот партнер, за време на бременоста, старлетата дури и го исклучи својот Инстаграм профил.

Според извор на српски Блиц, Сораја живее во Хрватска. За потсетување, таа пред неколку години доби забрана за влез во Србија, па тешко е да се претпостави каде точно живее со оглед на тоа дека често патува.

Наводно нејзиниот партнер, и татко на Кан има свој бизниси е сопственик на ноќен клуб во странство каде гостуваат многу познати пејачи од српската естрада, но воопшто не сака да се експонира во јавноста, па на негово инсистирање и Сораја не била активна на социјалните мрежи за време на бременоста.

Минатата година тој во Истанбул организирал роденденска журка за Сораја, за која потрошил неверојатни 120 000 евра, а старлетата од него добила и блиндиран џип кој вредел дури 360 000 евра.

Во интервју за Пинк, откри дека следна дестинација и е Русија, но не сакаше да каже дали подолго ќе се задржи таму.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------