Home INFO Не и е лесно во моментов: Анастасија Ражњатовиќ го деактивираше профилот на...

Не и е лесно во моментов: Анастасија Ражњатовиќ го деактивираше профилот на Инстаграм

реклама:Велигден со Стаф

По трагедијата која и се случи, Анастасија Ражњатовиќ е недстапна на социјалните мрежи.

Пејачката имала спонтан абортус и го изгуби бебето кое на свет требаше да дојде во месец Октомври.

Тажната вест ја објави нејзиниот партнер, фудбалерот Немања Гудељ.

Младата Анастасија, која на Инстаграм профилот има над 1 милион следбеници, го ставила својот профил во мирување, веројатно поради потребата да е недостапна за јавноста во овие тешки моменти за неа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------