Home INFO Од што се плашиш, тоа ќе те снајде: Урнебесно видео со премиерката...

Од што се плашиш, тоа ќе те снајде: Урнебесно видео со премиерката Брнабиќ

реклама:G Natural

Српската премиерка Ана Брнабиќ гостуваше во познатото ТВ шоу на водителот Огнен Амиџиќ кое се емитува на Пинк телевизија.
Меѓу останатото, Ана проговори и за нејзината најголема фобија.

Имаш ли некоја фобија и кој е твој најголем страв? – ја праша водителот а Брнабиќ одговори
Од бубачки, посебно смрдливки.. Имам фобија од нив – одговорила премиерката но во тој момент на нејзината кошула застанал токму ваков инсект.

Моментот со бубачката се на 4:45 минута од видеото подолу

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------