Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПАПАРАЦО ФОТО: Дуа Липа камен пијана се влечка со дечкото накај дома...

ПАПАРАЦО ФОТО: Дуа Липа камен пијана се влечка со дечкото накај дома (фото)

16
реклама:Лето во Банско

Откако по роденденска забава во Калифорнија кај блиски пријатели Дуа Липа тргнала да си оди дома не ни претпоставувала дека на вратата ќе ја сочекаат папараци фотографите и од тоа ќе излезе голем скандал.

Имено пејачката по приватната забава со својот дечко тргнала да си оди дома но била толку пијана што фотките кои ги направиле папараците од неа денеска го свртеа светот.

Па така во сите таблоиди пијаната Дуа Липа е главна…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------