Home INFO Раскош вреден 2 милиони евра: Ѕирнете во внатрешноста на вилата на Цеца...

Раскош вреден 2 милиони евра: Ѕирнете во внатрешноста на вилата на Цеца на Кипар

реклама:G Natural

Повеќегодишната работа, но и бракот со сега покојниот Аркан, и донесоа огромно богатство на српската фолк дива Цеца Ражњатовиќ.

На социјалните мрежи Цеца и нејзиното семејство неретко објавуваат фотографии сликани од нивниот луксузен дом.

Покрај вилата на Дедиње, Цеца неколку години има и кипарска оаза која е раскошна и луксузно опремена.

Вилата во Аја Напа е место каде таа и нејзините блиски често одат да се одморат и да бидат далеку од медиумското внимание.

Вилата се наоѓа во слепа улица во Аја Напа, но Цеца вели дека туристите најмногу ја фотографираат.

Погледнете како изгледа оваа вила од соништата:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------