Home ШОУ БИЗз Балкан Раста објави фотка со градите на сопругата од нивниот заеднички одмор

Раста објави фотка со градите на сопругата од нивниот заеднички одмор

реклама:G Natural

Пејачката Ана Николиќ и Раста уживаат во својата љубов, но овој пат без ќерката Тара без која скоро и никаде да не одат.

Парот овој пат се одлучил да замине на одмор без ќерката и да си посветат внимание сами на себе, а во еден момент додека тие уживаа покрај базенот Раста ја сними Ана во костим за капење.

Тој прво направи врели кадри одозгора и во крупен кадар ги покажа нејзините бујни гради…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------