Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Разводот на дечкото на Цеца не бил лесен и многу тешко ја...

Разводот на дечкото на Цеца не бил лесен и многу тешко ја поднел разделбат со бившата Мис Војводина

реклама:G Natural

Она што ново го дознаваат српските медиуми а е поврзано со актуелната врска на Цеца и Богдан е дека иако важи за заводник сепак Богдан новото момче на пејачката тешко го поднел разводот со својата бивша сопруга поранешна Мис на Војводина Зорана Тасовац.

Иако се развеле по само неколку месеци брак сепак тие биле во голема љубов но набрзо по венчавката сватиле дека неможат да живеат заедно.

Иако сега се е зад нив она што сепак ги спојува е нивната ќеркичка.

Во моментов се во одлична комуникација а како што се забележува на фотографијата очигледно нема проблем ниту со новиот дечко на Зорана, Саша Ковачевиќ со кои се сликани и заедно.

За врската со Цеца сеуште не се огласил но она што е познато е дека заедно го планираат летниот одмор за кој сеуште нема детли.

Богдан, Саша Ковачевиќ, Зорана и пријатели
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------