Home INFO Ретро фотка: Вака изгледала Северина пред естетските корекции

Ретро фотка: Вака изгледала Северина пред естетските корекции

реклама:G Natural

Северина денес важи за една од најсексипилните и најбараните пејачки, но за 27 години, колку што е на сцената, многу работи променила на себе.

Северина ги зголемила усните, го оперирала носот, ги коригирала забите, ги затегнала капаците на очите, а не е тајна ни дека ги зголемила и градите.

Фотографијата што ја објавија хрватските медиуми е од почетокот на нејзината кариера.

Погледнете како Севе изгледа без силикони.

?????????????????????????????????????????????????????????
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------