Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive РОМАНТИЧНИ И ЗАЉУБЕНИ: Џенифер Лопез и Бен Афлек по две децении повторно...

РОМАНТИЧНИ И ЗАЉУБЕНИ: Џенифер Лопез и Бен Афлек по две децении повторно заедно на црвениот тепих (видео)

реклама:G Natural

Најпознатата заљубена двојка во светот Џенифер Лопез и Бен Афлек пристигнаа во најромантичниот град Венеција.

Тие покрај романтичните прошетки присуствуаа и на 78 -от Филмски фестивал во Венеција каде што Бен има свој филм.

Фотките од заљубената двојка го обиколија светот а обожавателите не ја кријат радоста и ги преплавија социјалните мрежи откако ги видоа Бенифер заедно на црвениот тепих по скоро две децении.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------