Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Руската убавица Ирина Шајк гола во нова кампања (фото)

Руската убавица Ирина Шајк гола во нова кампања (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Заради промоција на веганска линија за нега на кожа руската манекенка Ирина Шајк објави гола фотка на социјалните мрежи.

Манекенката повторно изгледа неодоливо а голем дел од следбениците се сложија дека оваа фотка имала голем удел во промоцијата на препаратоите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------