Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сајмон Кауел како полнета пиперка шокираше со својот изглед по многуте естетски...

Сајмон Кауел како полнета пиперка шокираше со својот изглед по многуте естетски корекции (фото)

реклама:G Natural

Не престануваат реакциите откако во петокот враќајки се накај дома папараците го сликале Сајмон Кауел и неговата сопруга.

Очигледно дека тој претерал со естетските корекции на своето лице па голем дел од луѓето и медиумите како „Дејли мејл“ коментираат дека ултрамазната кожа и недостатокот на фацијална експресија се резултат на претерани естетски третмани кои тој низ годините ги прави.

Како изгледа Сајмон Кауел видете од последните фотки и пресудете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------