Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Се има се може, Александра Пријовиќ искешира 150 000 евра за нова...

Се има се може, Александра Пријовиќ искешира 150 000 евра за нова кола

реклама:G Natural

Снаата на Брена во моментов е актуелна по концертната турнеја но и нападите на нејзината колешка Јелена Карлеуша на кои не реагира.

Но Александра Пријовиќ деновиве е актуелна и со нејзиниот нов автомобил за кој како што пишуваат порталите искеширала 150 000 евра.

Пријателите велат дека на пејачката и е битно автомобилот да е сигурен и брз иако во неколку наврати таа изјави дека возѐњето за неа е стресно и има свој шофер но дека и е битно што вози.

Таа и овој пат се одлучи за БМВ но го одврза кесенцето за 30 000 евра плус од претходниот пат и се скраси со нов црн убавец.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------