Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сека Алексиќ со широка насмевка по естетската хирургија ги поздрави своите фанови

Сека Алексиќ со широка насмевка по естетската хирургија ги поздрави своите фанови

реклама:G Natural

Новината со која пејачката Сека Алексиќ се пофали на својот Инстаграм профил и ја сподли со своите фанови овој пат е поврзана со нејзината естетска хирургија.

Овој пат таа реши да ги корегира забите и на фановите да им се пофали преку широка насмевка.

Со оглед на тоа дека сеуште трае пандемијата па и Сека како нејзините колешки паузира од настапите, ќе има доволно време да се навикне на новите заби.

View this post on Instagram

🤗 @mrsmiledental

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------