Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секси роденденска честитка: Сораја ги извади силиконите и возејќи честита (видео)

Секси роденденска честитка: Сораја ги извади силиконите и возејќи честита (видео)

реклама:G Natural

Силиконите на старлетата Сораја постојано се на мегдани и во нај различни комбинации таа ги објавува на својот Инстаграм профил.

Откако се дозна дека таа тајно се венчала на церемонија во Холандија со нејзинит нов милионер, изјавила дека е на релација Холандија – Русија, а како и секоја старлета сопруга, Сораја секојдневно рамислува со што ново ќе ги возбуди следбениците.

Последната нејзина видео објава е посветена за нејзината блиска пријателка каде што во секски честитка додека вози и го честита роденденот, а фановите повторно возбудени коментираат и лајкуваат…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------