Home INFO Селена Гомез е во врска со бившиот на Џиџи Хадид

Селена Гомез е во врска со бившиот на Џиџи Хадид

реклама:Лето во Банско

Се погласни се шпекулациите за новата љубов на актерката и пејачка Селена Гомез.

Наводно, Селена е во врска со пејачот Зејн Малик.

Гласините за првпат се појавија во март Селена и Зејн биле излезени во „SoHo“ во Њујорк. Оделе фатени за раце и разменувале бакнежи. Голем дел од персоналот и гостите во ресторанот не ги забележиле.

По овие шпекулации, се огласи и неговата поранешна жена на Зејн, манекенката Џиџи Хадид, која исткана дека нема ништо против и дека тоа е точно.

„Сѐ додека тој е среќен и стабилен и продолжува да биде добар родител за Каи, таа е во ред да се гледа со било кој“.

Џиџи и Зејн беа заедно шест години и имаат ќерка, на која и го дадоа името Каи. Се разделија во октомври 2021 година.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------