Home INFO Што прават две селанки во Рим?! Српскиот креатор не штедеше зборови и...

Што прават две селанки во Рим?! Српскиот креатор не штедеше зборови и навреди кон Цеца и Анастасија

реклама:G Natural

Откако ги видел сликите на Цеца и нејзината ќерка Анастасија кои се во моментов на патување во Рим по повод настапот на Цеца на ромска свадба на својот Инстаграм профил се огласи српскиот дизајнер Александар Видиќ.

Иако до неодамна им беше пријател и соработник очигледно дека повеќе не е така па распали со коментар и навреди:

-Што прават две српски селанки со селфи пред „ДиТреви“ фонтаната во Рим која одамна е депласирана, но во секој случај весело е да пееш ромска свадба во Рим.Чекаме фотографии од настапот“, напиша Видиќ на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------