Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Силикони и гаќички на сите страни, Сораја објави видеа од роденденската забава...

Силикони и гаќички на сите страни, Сораја објави видеа од роденденската забава (+16)

реклама:Лето во Банско

Откако целиот балкан ги виде скапите подароци на старлетата Сораја, таа реши повторно да ги шокира сите со она што најдобро го прави, нејзините облини.

Имено старлетата објави видеа од нејзината роденденска прослава која судејки по она што може да се забележи била навистина жешка.

Излишно е секаков коментар, во прилог секси албумот на Сораја…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------