Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со пешкир на глава во бањарка и спружена на фотеља, Лила Филиповска...

Со пешкир на глава во бањарка и спружена на фотеља, Лила Филиповска ужива во викендот (фото)

реклама:G Natural

Нашата згодна водителка Лила Филиповска е една од нај интересните личности на социјалните мрежи и нејзините следбеници постојано можат да погледнат како и минува нејзиното секојдневие од фотографиите кои таа ги постира таму.

Овој пат ги изненади со фотка на која носи пешкир на глава и е во бањарка, релаксирано и опуштено спружена на фотења.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------