Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со разголеното тетвирано момче Дара Бубамара го покажа својот украсен дом (фото)

Со разголеното тетвирано момче Дара Бубамара го покажа својот украсен дом (фото)

реклама:G Natural

Празнична атмосвера завладеа и во домот на фолк пејачката Дара Бубамара, која продолжува да ги шокира сите малку со своите секси фотки малку со контраверзната врска со младото момче.

Овој пат на социјалните мрежи сподели фотографија од својот украсен дом но и голо момче со кое најверојатно ќе ги помине овие празници, со оглед на тоа дека годинава сите настапи и се откажани.

И покрај сите коментари за нивната врска се чини дека Дара се повеќе се опушта да открие детали и заеднички фотки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------