Home INFO Тајната на Ана Николиќ! Стигна до 100 кг, а со оваа утринска...

Тајната на Ана Николиќ! Стигна до 100 кг, а со оваа утринска рутина ослабе 50кг…

реклама:Лето во Банско

Кога се појави на естрадата, Ана Николиќ важеше за секс симбол и пејачка која е меѓу најзгодните на балканот.

Но пред неколку години, започнаа проблемите за пејачката која наеднаш започна да добива вишок килограми и да се дебелее а врвот го достигна кога беше бремена со нејзината ќерка Тара каде што имаше дури 100кг.

Нејзините пријатели коментираа дека нешто се случува со неа и дека е многу несреќна а тоа очигледно беше со незадоволството од својот изглед.

Но решителна и принципиелна Ана Николиќ им покажа на сите дека за само неколку месеци може да биде онаа стара секси мачка.

Тајната за успехот и отстранувањето на вишокот килограми таа во една прилија ја соопштила и во јавноста каде што вели:

-„Ова е мојата тајна за слабеењето. Прво нешто што е најбитно е да се внесува многу течност. Јас наутро штом станам пијам две чаши вода некогаш и со малку лимон во нив. Потоа доручкувам често јајце на око и домат или некој друг зеленчук. Некогаш јадам и само свежа салата со корнфлекс.
За време на ручек само бело месо или риба со зеленчук. Од благото се одреков а понекогаш кога ќе ми падне шеќерот земам само една лажица еурокрем.“, рекла Ана која за неколку месеци ослабе 50 килограми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------