Home ШОУ БИЗз Балкан Цеца неутешна, во домот на Ражнатовиќ владее голема тага… (видео)

Цеца неутешна, во домот на Ражнатовиќ владее голема тага… (видео)

реклама:G Natural

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ со фановите сподели тажна вест која се случила во нивниот дом.

-Збогум наш најмил, најубав Витез наш, напиша пејачката под фотографијата и ја сподели на социјалните мрежи.

Смртта на нивното куче во шестата година од животот ги растажи сите членови на семејството Ражнатовиќ.

-Почина од рак на белите дробови и имаше шест години, се преземавме да го спасиме, но ништо не помогна. Само започна нагло да ослабнува, голема тага, вели Цеца за српските медиуми.

Zbogom nas mili,najlepsi Vitice……????????????…..

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------