Home INFO (Видео): Карлеуша не беше дел од журката, eве како Душко Тошиќ го...

(Видео): Карлеуша не беше дел од журката, eве како Душко Тошиќ го прослави својот роденден

реклама:G Natural

Во родниот Зрењанин, српскиот фудбалер Душко Тошиќ го прослави својот 37 ми роденден. Откако беше мета на медиумите, поради наводните обвинувања за семејно насилство, тој организираше роденденска забава која долго ќе се памети.
Во родниот град тој ги поканил најблиские пријатели, меѓу кои и бивши и актуелни фудбалери.

Неговата сопруга, пејачката Јелена Карлеуша не беше присутна на забавата, а приказната дека односите меѓу нив не се во најдобар ред ја потврди и фактот што оваа година поп дивата пропушти јавно да му го честита родениот ден, како што правеше изминативе години.

Карлеуша со своите ќерки отпатува во Дубаи, каде има закажано настап.

Во продолжение, погледнете видео од забавата на Душко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------