Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во црно ултра кратко мини Јелена Розга ги шашардиса фановите (фото)

Во црно ултра кратко мини Јелена Розга ги шашардиса фановите (фото)

реклама:G Natural

По неколку месеци во изолација и без шминка хрватската пејачка Јелена Розга повторно блесна во јавноста и тоа на гостување во Белград.

Во прекрасна црна хаљина Јелена повторно ги освои своите фанови доиби куп лајкови и коментари дека изгледа прекрасно, а нејзината публика конечно после неколку месеци можеше да ужива во нејзиниот настап во живо.

View this post on Instagram

Lipo mi je,lipo mi je 😘😘 dress by @arileo_split

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------