Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во Титл грмело на забава во бело,на роденденска журка и Богдана со...

Во Титл грмело на забава во бело,на роденденска журка и Богдана со Вељко Ражнатовиќ

реклама:Велигден со Стаф

Во Титл минатата ноќ било навистина жешко, со оглед на тоа дека како да нема корона била организирана голема забава во бело по повод 30тиот роденден на Наташа Родиќ.

Таа на својот Инстаграм објавила неколку сториња каде што може да се види дека забавата е на ниво со музика во живо, украсено и со многу гости, меѓу кои и сестрата Богдана со Вељко Ражнатовиќ.

На прославата присуствувал и Мирко Шијан со кого го очекува првото дете, што би се рекло тоа е новиот зет во семејството на трите сестри.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------