Home INFO ЗВУЧИ НЕВЕРОЈАТНО: Пијано верзија од “Игри без граници” на Тоше Проески...

ЗВУЧИ НЕВЕРОЈАТНО: Пијано верзија од “Игри без граници” на Тоше Проески (видео)

реклама:G Natural

На “Јутјуб” каналот на Меѓународната фондација “Тоше Проески” објавена е пијано верзија од познатата балада “Игри без граници”.

Композицијата звучи толку моќно и тешко дека ќе можете да ги прикриете емоциите кои ќе ви ги предизвика.

Уживајте:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------