Тагови Постови тагирани со "иноватива"

Таг: иноватива

Живееме во време, во кое ЛУЃЕТО се делат по етничка, вероисповедна, СТАТУСНА и по уште каква не припадност. Но, љубовта не знае за предрасуди, а...

Оваа година Иноватива Груп Ви ја претставува Американската R&B дива Truth Hurts на Free Zone Фестивал 3, кој ќе се оддржи под мостот...

Македонското, електронско дуо Future INC, на јавноста познато по настапот на гостувањето на Roger Sanchez во Скопје, како и по супер журките низ клубовите...

Вториот Free Zone фестивал 2014 се одржа во неделата, на 7-ми септември, под мостот близнак во Општина Аеродром. Со посетеност од повеќе од 5.000 расположени...

Слаткар не би бил Слаткар ако не направи вистинска лудница од спот. Во видео записот нема што нема – ќе ги видите разиграни Слаткар, Тајзи,...

Ова лето Тазји со својот хит „Регетон“ го достигна врвот на нашите Топ листи, а поставеното видео на Јутјуб за помалку од 3 месеци...