Home INFO Ги “закопаа” секирите: Бившата и сегашната на Џастин Бибер го оставија минатото...

Ги “закопаа” секирите: Бившата и сегашната на Џастин Бибер го оставија минатото зад себе (фото)

реклама:G Natural

Џастин Бибер со години е еден од најомилените пејачи на помладата генерација. Во брак е со Хејли Болдвин, сега Бибер, а пред бракот со манекенката, Бибер имаше турболентна врска со пејачката и актерка Селена Гомез.

Селена дури и му посвети песна на Бибер, која веднаш по објавувањето стана безвременски хит.

Селена Гомез му посвети песна на Џастин Бибер

Со години во јавноста се шпекулираше дека токму Хајли е причина за пропаѓањето на догогодишната врска на Џастин и Селена, а во една прилика Хајли јавно тоа го демантираше.

Само две недели откако Хејли Бибер конечно прозборе за гласините дека „го украла“ Џастин Бибер од Селена Гомез, двете девојки се фотографираа прегрнати на настан во Лос Анџелес.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------