Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Секс видеото на Јелена Карлеуша ќе се пушта во суд ?!

Секс видеото на Јелена Карлеуша ќе се пушта во суд ?!

реклама:Велигден со Стаф

Пред неколку месеци целата балканска јавност беше сведок на големиот секс скандал кој што беше актуелен меѓу Јелна Карлеуша и босанскиот фудбалер Огљен Вањеш.

Шокантна порно афера: Испливаа нови експлицитни секс преписки од Јелена Карлеуша…

Поради ова Огнен Врањеш одлучил да ја повлече тужбата против Јелена…

Сагата продолжува: Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш повторно во војна

На големо повторно се најавува актуелизирање на овој скандал со оглед на тоа што Огњен правдата ќе ја бара насуд па ќе мора да ги презентира сите докази кои што ги има против пејачката.

-Ќе го донесам видеото на суд. Ќе ја уништам, едвај го чекам судењето. Имам докази дека Јелена е на секоја објавена фотографија и снимка!Сите пораки таа ги напишала. Нема збор за фалсификат, му се доверил Огнен на еден свој пријател
откако претходно Јелена ја негираше нивната врска и го тужеше фудбалерот.

Како ли ќе продолжи овој скандал и дали Јелена ќе успее да го спречи видеото да го види јавноста ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------